تبلیغات

twenty one pilots

Twenty One Pilots - مروری بر جزئیات آلبوم Trench و وبسایت Dema
we want to make people think

مروری بر جزئیات آلبوم Trench و وبسایت Dema

پنجشنبه 29 شهریور 1397 02:48 ب.ظ

نویسنده : NAVID


گروه Twenty One Pilots بعد از گذشت یک سال سکوت با آلبوم Trench برگشتند و اون ها در ابتدا چهار سینگل از این آلبوم منتشر کردن که علاقه مندان به این گروه رو با سوالات و سردرگمی های زیادی مواجه کرد در این پست قصد داریم این جزئیات رو برای شما بازگو کنیم.

همونطور که میدونید این گروه بعد از انتشار آلبوم بسیار موفق BLURRYFACE و کلی اجرا و تور در نهایت به استراحتی یک ساله رفت و در زمانی که طرفداران مشتاق انتشار آلبوم جدید بودن اتفاقات مرموزی رخ داد که همه رو سردرگم کرد و اون هم پیدا شدن وبسایت دما بود‌ که در ابتدا لینک مرموزی در سایت فروشگاه بند پیدا شد و در ادامه با انشار کد های مرموز این لینک بدست اومد:
http://dmaorg.info/found/15398642_14/clancy.html

این سایت به مرور آپدیت شد و انتشار تصاویر و نامه های پی در پی از طرف شخصی به اسم کلنسی مارو وارد داستان شهری به اسم دما کرد که این شهری افسانه ای هست که دور تا دورش توسط دیوار ها محاصره شده و توسط چند اسقف که دینشون Vialism هست کنترل میشه اما عده از مردم این شهر به اسم Bandito در تلاش هستن از این شهر فرار کنن و تنها راه فرار سمت شرق هست برای همین شعار اونها East is up هست. 
طبق نامه های کلنسی اسقف ها رنگ زرد رو نمیتونن ببینن برای بندیتو ها برای فرار از لباس های زرد استفاده میکنن .
در حقیقت تایلر جوزف قبل از انتشار آلبوم طرفداران خودش رو با داستان آلبوم آشنا کرد و نشون داد که این آلبوم در قالب داستانی جذاب تلاش داره تا واقعیت های دنیا و ذهن افراد رو به نمایش بگذاره.
در نهایت این گروه اولین سینگل خودشون به نام Jumpsuit رو منتشر کرد که درمورد لباسی بود که تایلر رو از اسقف ها پنهان میکنه که موزیک ویدیو این ترک نیز فضا سازی بسیار زیبایی از داستان داشت اما بطن داستان در سینگل بعدی یعنی Nico And The Niners مشخص شد زمانی که تایلر برای فرار از شهر دما از بندیتو ها کمک میگیره و طی این آهنگ ما فهمیدیم که اسقف ها نمیخوان تا مردم از حقیقت با خبر بشن و ببینن کسی فرار میکنه.
در ادامه دو سینگل دیگه به نام Levitate و My Blood منتشر شد که گروه طی این به موضوعات قدیمی تر و هدفی که دارن اشاره میکنن.
با تفسیر موزیک ویدئو ها و اطلاعات بیشتر همراه ما باشید و اگه سوالی داشتید در قسمت کامنت ها بپرسید تا ما بلافاصله جواب بدیم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 29 شهریور 1397 03:55 ب.ظ