Twenty One Pilots - Blurryface

 آلبوم بلوری فیس (BLURRYFACE) دومین آلبوم رسمی -و چهارمین آلبوم با احتساب دو آلبوم غیر رسمی- بند بیست و یک خلبان (twenty one pilots) است.


این آلبوم باعث اوج گیری این بند شد و اونها رو به بهترین سال های حرفه ای این بند رسوند. این آلبوم چهار نشان طلا و چهار نشان پلاتینیوم فروش برای این بند به ارمغان اورده و تا کنون چیزی بیش از 2.7 میلیون نسخه فروش کرده.


ادامه مقاله در ادامه ی مطلب

این آلبوم شامل 14 آهنگ است و داستان فردیست که با شیطان درون خودش در حال جنگ است و به نحوی راه شکست شیطان او در آهنگ ها شرح داده شده. شیطان درون یا ضد تایلر بلوری فیس نام دارد.

این شخصیت خصوصیاتی همچون کافر بودن، خشم کاذب، افسردگی شدید، حسادت، جامعه ستیزی و ... را داراست و توسط هنرمند Brandon Rike به بهترین نحو بر روی جلد آلبوم طراحی شده. به این نحو که بلوری شامل 14 طرح بر روی صورتش است و پشت دو جلد فوقانی آلبوم پنهان شده.

طراحی ظاهری شخصیت فرضی بلوری فیس فردیست سیاه و سفید (بی روح) و قرمز (خشمگین) که بعد از انتشار برای قابل فهم تر شدن آن توسط دو عصو بند تایلر جوزف و جاش دان در شیوه لباس پوشیدنشان نشان داده شد که شما با دیدن موزیک ویدیو ها به آن پی میبرید.

اخیرا دومین تور جهانی بلوری فیس نیز به نیمه رسیده و از آنجا که شیطان قبلا شکست خورده تاثیر ظاهری او نیز کمتر شده که میتوانید در اجراهای زنده ببینید.

Tags: BLURRYFACE
Time سه شنبه 11 آبان 1395 09:31 ب.ظ Write Whisperer . Comment() |
s]